-15%
Ventagregaat STAR EPVS 200 Electrolux

Ventagregaat STAR EPVS 200 Electrolux

565.25€ 665.00€
Maksudeta 471.04€
Kaubamärgid ELECTROLUX
Tootekood: EPVS 200
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Electrolux STAR soojustagastusega õhktöötlusseadmed – on rekuperatsiooniga soojusventilatsiooni seade, mis tagab väiksemate ja keskmise suurusega ruumide õhuvahetuse, õhu puhastamise ja soojuse tagastuse ventileeriva ruumi. Värskele õhule soojuse ...

Tootekirjeldus

Electrolux STAR soojustagastusega õhktöötlusseadmed – on rekuperatsiooniga soojusventilatsiooni seade, mis tagab väiksemate ja keskmise suurusega ruumide õhuvahetuse, õhu puhastamise ja soojuse tagastuse ventileeriva ruumi. Värskele õhule soojuse ja niiskuse ülekandmine toimub ilma lisa energia kuluta. See toimub membraantüüpi rekuperatsioon plaatsoojusvaheti abil, mis võtab soojust ja niiskust heitõhust ja annab nad üle värskele õhule, ilma et lõhnad või muud saasteosakesed kanduksid üle värskele õhule. Montaaži ja paigaldust on võimalik teostada õhutöötlemist vajavas ruumis või ripplae taga.

Konstruktsioon

Standartvarustuse sisse kuluvad sissepuhe ja väljatõmbe ventilaatorid, sissepuhe ja väljatõmbe filtrid, rekuperatsioon plaatsoojusvaheti ja juhtimisautomaatika puldiga. Innovaatiline plaatsoojusvaheti ehitus lubab soojendada ja niisutada ruumi tulevat värsket õhku, tänu eri konstruktsiooniga membraantüüpi rekuperaatorile, mis laseb läbi ainult vee molekulid ja ei lase muud saasteaineid läbi.

Seadmete ventilaatorid on varustatud kõrgkvaliteetsete eri kujuga tiivikutega ja asünkroonmootoritega. Kinnise konstruktsiooniga laagrid ei vaja hooldust ja tagavad pikka tööiga. Ventilaatorite elektrimootoritel on automaatse taaslülitamisega termokaitsmed, mis rakenduvad temperatuuril +125°C.

Seadmel on võimalik valida kahe ventilaatorite pöörlemiskiiruse vahel, võimalik juhtida lisaventilaatoreid (tarnitakse eraldi) ja samuti seadmel on soojusvaheti külmumisvastane kaitse.

Pikkade õhukanalite puhul, kanalile tuleb paigaldada lisa ventilaatorid (tarnitakse eraldi).

Seadmel on ümmargused õhukanalite ühendusotsad.

Seadmete erilised omadused

 • Sisseehitatud juhtimisautomaatika
 • Vigade diagnostika
 • Komplektis programmeeritav juhtimispult displeiga
 • Nädala programmeerimine
 • Rekuperaatori kasutegur kuni 85-90% maksimaalsel õhutarbimisel
 • EU5 filtreerimistase
 • Filtri puhtuse taseme kontroll muutuvate ajaseadistustega
 • Tõrgeteta töö ilma lisa soojenduseta välistemperatuuridel kuni -15°C.
 • Kaks töörežiimi temperatuuridel alla -15°C:
 • Automaatne rekuperaatori sulatus
 • Rekuperaatori külmumisvastane režiim, kasutakse lisa küte keha õhukanalis (tarnitakse eraldi)

Montaaž

Soojustagastusega õhktöötlusseadmeid tarnitakse paigalduseks valmis olekus. Seade paigaldatakse horisontaalselt ripplae taga. Monteerimisel tuleb jätta hoolduseks piisavalt vaba ruumi.

Keelatud

 • Kasutada liikumisel õhku, mis sisaldab „rasket“ tolmu, jahu jne
 • Paigaldada plahvatus- ja tuleohtlikutes ruumides ja kasutada liikumisel õhku, mis sisaldab plahvatusohtlikud aurud.

Hooldus

Regulaarselt puhastage ja vajadusel vahetage filtri, eriti tihedalt tuleb kontrollida filtri puhtust mai-juuni kuude taimete õitsemise ajal. Sellel ajal võib olla on vajalik puhastada filtrit kaks või rohkem korda kuus.

Filtrite puhastamisel ärge kasutage lahusteid ja metallharja. Tolmu eemaldamiseks kasutage  pehmed harjad.

Elektri ühenduste pingutust kontrollitakse vähemalt üks kord aastas.

Garantii – 24 kuud