-10%
Põrandaküttematt - 2m2 Electrolux

Põrandaküttematt - 2m2 Electrolux

50.40€ 56.00€
Maksudeta 42.00€
Kaubamärgid ELECTROLUX
Tootekood: Ecomat2
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Electrolux soojad põrandad - lihtne ja efektiivne võimalus täita teie korterit või maamaja soojaga ja luua hubase, puhkamiseks soodsa õhkkonna. Valik on esitletud õhukeste soojendavate mattidega ja kaablisektsioonidega, omades optimaal...

Tootekirjeldus

Electrolux soojad põrandad - lihtne ja efektiivne võimalus täita teie korterit või maamaja soojaga ja luua hubase, puhkamiseks soodsa õhkkonna. Valik on esitletud õhukeste soojendavate mattidega ja kaablisektsioonidega, omades optimaalset kasutamiseks vajalikku võimsust, seda nii kuivades ruumides, kui ka kõrgenenud niiskusega ruumides. 

Laminaat- või parkettkattega elutubades kasutatakse hubase soojendamise loomiseks infrapunast kilega kaetud sooja põrandat. Kogu toodang ühendab endas viimaseid innovatiivtehnoloogia väljatöötluseid. 

Soojad põrandad on ohutud, pikaajalise kasutusega ja kasutuskindlad.

Montaaži lihtsus, juhtimise mugavus, mahe soojendamine ja elektrienergia sääst - kõik see on loodud justnimelt teie hubasuseks.   

10 põhjust, miks valida Electrolux soojad põrandad  

Ülemaailmse tuntusega bränd. 

Electrolux brändi tuntakse kogu maailmas: selle tuntuse indeks moodustab 93 %, tarbijate usaldusindeks aga - 85 %. Kompanii toodangut esitletakse erinevates kaubarühmades enam kui 150 maailma riigis. Täna on Electroluxx Euroopa müükides esikohal ning kuulub liidrite esikolmikusse USA turgudel. Kaubamärgi peamiseks edupandiks oli, on ja jääb toodangu laitmatu kvaliteet.  

Electrolux laitmatu kvaliteet

Electrolux seadmestik - see on kaasaegne, kvaliteetne ja samal ajal hinna poolest taskukohane, pikki aastaid töötav tehnika. Kui astute ajaga ühte sammu ja ei ole harjunud keeldumast endale koduses hubasuses, on Electrolux lahendused loodud just teile. Bärndi toodangu tootmisel kasutatakse vaid ökoloogiliselt puhtaid materjale ja innovatiivseid tehnoloogiaid. Electrolux tootmisplatsidel on juurutatud mitmeastmeline kvaliteedi juhtimissüsteem ISO 9001. Väljalastava toodangu kvaliteet vastab kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele.

Enam kui 25 aastat edukaid müüke kogu maailmas

1991.aastal alustas Electrolux soojenduse kaabelsüsteemide tootmist, mis teenisid kiiresti kvaliteetse innovatiivse toote maine. See võimaldas kompaniil võita Euroopa soojade põrandate turul liidripositsiooni. Enam kui 25 aastat tarnib Electrolux soojenduse kaabelsüsteeme kogu maailma riikidesse. Kõikides riikides on toodang edukalt läbinud kvaliteedi, töökindluse ja ohutuse kontrolli.

Kõikide paigaldusvariantide mõistetav valik  

Electrolux soojade põrandate valik koosneb erinevatest sarjadest, mis erinevad üksteisest ruumide soojendamise (põhiline/hubane), ruumide konfiguratsiooni (keeruline/lihtne), montaaži viisi (pinguldusse/plaadiliimi/"kuiv" montaaž), põrandakatte materjali (plaat, kivi, alusvaip, laminaat, parkett) poolest. Soojade põrandate mudelirida hõlmab suurt soojendavate pindade diapasooni -  0,5 kuni 12 m2.

Sooja põranda innovatiivne juhtimine juba täna

Thermotronic Smart-revolutsiooniline termoregulaator Wi-Fi kaudu sooja põranda reguleerimiseks  mistahes maailma punktist tasuta mobiilrakenduse abil. Lülitage eelnevalt seadistatud režiime ühe puudutusega, häälestage kergusega süsteemi töö teie individuaalsele režiimile, kasutage sooja põrandat kui selleks on vajadus, säästes kuni 70 % elektrienergia kulusid.

Aastatepikkuse praktikaga kontrollitud garantii   

Electrolux soojade põrandate garantiiaeg moodustab 25 aastat, tööressurss - üle 50 aasta, mis on leidnud kinnituse nii hulgaliste laboruuringutega, kui ka 1991.aastast alanud kasutuspraktikaga. Pikaajaline tööaeg - toodangu kõrgeima kvaliteedi ja töökindluse garantii.  

Eco Mat soojendusmatid  

Ökoloogiline soe põrand võimsusega  150 W/m2

Eco Mat soojendusmatt peene kahesoonelise kaabliga loob ruumis optimaalse mikrokliima, tõelise naudingu sooja põranda kasutamisest, kannab hoolt kasutaja tervise eest, kusjuures puudub kahjulik elektromagnetkiirgus.  

Pingulduseta paigaldamine

Soovitatakse plaatide alla või looduslikule kivile, plaadiliimi õhukese kihi alla pingulduseta ja põrandapinna minimaalse tõstmisega.  

Kahjuliku elektromagnetkiirguse puudumine  

Eco Mat soojendusmatilt tulev elektromagnetkiirgus on mitu korda madalam lubatud normatiividest ning on täiesti kahjutu inimese tervisele.  

Õhuke hermeetiline muhv  

Muhvi ja soojenduskaabli diameetrid on praktiliselt identsed, mis välistab põranda täiendava tõstmise.   

Unikaalne kangast aluspõhi

Eco Mat soojendusmattide aluspõhi on valmistatud kangast. Soojenduskaabel on punutud kangast aluspõhja, mis erinevalt klaasplastikust imab endasse plaadiliimi lahust, moodustades ühtse monoliitstruktuuri ning ei takista prandakatte püsivat fikseerimist betoonalusega.   

Komfortne soojendus 150 W/m2

Soojendusmatil on optimaalne võimsus ning sobib hubase mikrokliima loomiseks kuivades ja niisketes ruumides.  

Täiskomplektatsioon

Komplekti kuuluvad kõik Eco Mat montaažiks vajalikud aksessuaarid. Põhjalik montaažijuhend aitab paigaldada sooja põrandat iseseisvalt, montaažorganisatsioonide kaasamiseta.    

Ühesuunaline sisselülitus

Sooja põranda montaaž on oluliselt lihtsustatud tänu toitekaabli ühesuunalisele sisselülitusele.  

Kiire soojendus ja pikk tööiga  

Kõrge võimsusega (150W/m2) õhuke kahesooneline soojenduskaabel väljub kiiresti etteantud temperatuurile mistahes soojendustüübi korral. Seejuures on küttesooned soojendavad, koormus jaotub nende vahel võrdselt, mis pikendab kaabli tööiga.   

Eelised:

 • Võib paigaldada mis tahes valitud põrandapinna alla: plaat, vaip või parkett;
 • Võimalik paigaldada nii linna korterisse kui ka maamajja;
 • Otsene ühendus termoregulaatoriga ja lihtne paigaldamine;
 • Kaabel võib taluda kuni 4 kW võimsust;
 • Ühesuunaline ühendus vooluvõrku
 • Töökindlus ja vastupidavus, mõlemad sooned soojendavad
 • Suletud hülss, läbimõõt on peaaegu võrdne kaabli läbimõõduga
 • Garantii - 20 aastat

Tehnilised andmed:

 • Mati võimsus: 1,5 kW/m2;     
 • Kaabli võimsus: 12,5 W/m; 
 • Ühendus: V/Hz 220-230/50;
 • Mati laius: 0,5 m;
 • Mati paksus: 3,9mm; 
 •  Juhtmete vaheline kaugus 8,3cm;  
 • Ühenduskaabli pikkus 2m;
 • Kaitse tase: IPX7; 
 • Turvaklass: II;
 • Ühendava toitekaabli pikkus - 2 m

Põrandakütte mati komplekti Eco Mat kuulub:

 • Kasutusjuhend koos garantiiga
 • Soojendusmatt
 • Gofreeritud toru põranda temperatuurianduri paigaldamiseks - 2 m 
 • Plastkork
 • Termostaadiga ühendamiseks mõeldud muhvid
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Electrolux EHU – 3815D valge