-12%
Gaasisoojendi Terrassile BALLU BOGH-15

Gaasisoojendi Terrassile BALLU BOGH-15

464.64€ 528.00€
Maksudeta 387.20€
Kaubamärgid Ballu
Tootekood: Ballu BOGH-15
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Kasutusjuhend PDF

Tootekirjeldus

Gaasisoojendi Terrassile BALLU BOGH-15

Funktsionaalsed erisused

BOGH-15  – uudne seade välialade soojendamiseks ja valgustamiseks 
Soojendab, valgustab ja loob hubase meeleolu – kvaliteetsest kuumakindlast borosilikaatklaasist kolbi suletud elav tuli ahvatleb külastajaid kohvikutesse ja restoranidesse, ilmestab sageli moekate ettevõtete ja ööklubide, hotellide ja puhkekodude, kontorihoonete ja kaubanduskeskuste peasissekäike. Samuti oskavad Ballu BOGH-15 õues kasutatavate infrapuna gaasiseadmete pakutavat kvaliteetset mugavust vääriliselt hinnata linnalähedaste suvekodude ja maamajade külalislahked elanikud, kes paigutavad need lehtlatesse ja koduste aiapidude alasse – Ballu soojendid muudavad grilliõhtud, sünnipäevad, juubelid, peod ja muud üritused veelgi meeleolukamaks, soojemaks ja sõbralikumaks.
Ballu  BOGH-15 soojendi on eriline selle poolest, et seadme saab tööle panna, leegi kõrgust reguleerida ja selle välja lülitada nii seadmel asuvast juhtpaneelist käsitsi kui komplekti (ainult mudel BOGH-15 E ) kuuluvast kaugjuhtimispuldist. Mitme Ballu BOGH-15  soojendi puhul võimaldab kaugjuhtimine neid sisse ja välja lülitada ja leegi kõrgust reguleerida nii ükshaaval kui kõigil korraga. 
Õuesoojendi on valmistatud roostekindlast legeeritud roostevabast terasest ja pealt sademete eest kaitstud nelinurkse reflektoriga pindalaga 0,5 m². Kasutamise ohutuse eest kannab hoolt mitmetasemeline turvasüsteem. Kaldeandur kustutab leegi, kui gaasisoojendi kalle ületab 45o, termoelektriline andur ja elektromagnetiline klapp katkestavad kriitilistes olukordades, näiteks leegi hääbumisel või gaasilekke korral otsekohe gaasi pealeandmise. Tänu ratasalusele saab soojendit igasugusel pinnal vabalt ja ohutult teise kohta viia.
Lisaks põhifunktsioonile võib Ballu Flame gaasisoojendi täita ka välireklaami ja teabekandja aset. Nende paigutamiseks ja kinnitamiseks on korpuse allääres magnettahvel (lisatarvik, tellitakse eraldi).
 
Kasutamine
Kvaliteetne hubane soojus ja valgus vabas õhus aastaringselt:
suvemajade, kohvikute, restoranide ja hotellide terrassidel; 
puhkekeskustes;
vabaõhuüritustel parkides, vee ääres või mägedes;
suvekodudes, maamajades ja suvilates.
 
Eelised 
- Uudne ajakohastatud VTA Mehaanika instituudis välja töötatud põleti on töökindel ja ei korrodeeru
- Jaapani klaaskolb, millel on kõrged soojusülekande omadused ja mis on vastupidav kõrge temperatuuride ja sademete vastu.
- Eelpõleti uudne konstruktsioon tagab kütusesegu täieliku põlemise, mis säästab loodust mürgistest heitgaasidest ja võimaldab kasutada küttekehast eralduvat soojusenergiat optimaalselt
- Kõrgete soojajuhtivusomadustega, vastupidav suurtele temperatuurikõikumistele ja sademetele 
- Seade on säästlik tänu reguleeritavale gaasitarbimisele vahemikus 300-970 g/h
- Mobiilne: komplektis 3 piduritega peidut assiid
- Komplektis originaalne rõhureduktor ja painduv voolik 
- Seadmesse saab mahutada ja kinnitada kuni 27-liitrise gaasiballooni
- Maksimaalne soojusvõimsus - 13kW
 
Kaal ja mõõidud
Kaal (netto) - 40 kg
Kõrgus - 2.41 м
Mõõtmed (K*L*S) - 2,41*0,609*0,609 m
Sügavus -  0.609 м
Laius -  0.609 м
 
Parim soojusefektiivsus vabas õhus klassis "Välised gaasi IR-soojendid"
 
 
IR-soojendi efektiivsuse põhinäitaja on soojusvoo tihedus (W/m2). See näitab, kui palju soojust saab seade teatud alale anda.
 
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge