Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge

Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® Electrolux EHU – 3815D valge

95.00€
Maksudeta 79.17€
Kaubamärgid ELECTROLUX
Tootekood: Electrolux EHAW – 3815D
Kättesaadavus: Ei ole laos

TootekirjeldusEcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline® -niisutajaga tunnete nii Teie kui Teie lähedased tervise väge iga päev. 

EcoBIOCOMPLEX-õhuniistuaja – see on  uus tehnoloogiakategooria, mille eesmärk on parandada nii täiskasvanute kui ka laste tervist, optimaalse niiskuse loomiseks kodus ning luua mugavad tingimused fitnessi ja joogaga tegelemiseks või lihtsalt puhata ning lõõgastuda.  

Õhuniistaja- ecoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  – see on multifunktsionaalne ultraheli valguskella-antistressi funktsiooniga õhuniisutaja sisseehitatud hingamisteede simulaatoriga PRANA. 

See on varustatud 4-astmelise auru steriliseerimissüsteemiga Bio-Corp +, mis tagab bakterite hävituse 99,9% ulatuses *, intellektuaalsete SMART-reziimide paketiga. Sellel on  kahetasandiline lõõgastav valgustus ning erinevate reziimidega taimerid.

Valige endale sobiv EcoBIOCOMPLEX -õhuniisutaja juhtimise variant: kaugjuurdepääs mobiilirakenduse ning Wifi kaudu, liikumisanduri Smart Eye abil, ilmajaama-puldi abil või kasutades Sense Touch'i puuteekraani. 

*Põhineb 2015. aasta  Guangzhou Testing Center of Industrial Microbiology sõltumatu labori uurimisel.  

20 kasulikku funktsiooni:
Stressivaba valgusäratuskell Healh Wake
Hingamistrenažöör Prana (automaatrežiimidega ja individuaalseadetega)
Ülemine ja alumine lõõgastusvalgustus Relax Therapy
4-astmeline auru steriliseerimise süsteem Bio-Corp+ (antiseptiline paak, vee pastöriseerimise süsteem, UV-lamp, desinfitseerimise filterkassett)
Kodune meteojaam 3 displeivariandiga
Vee pastöriseerimise funktsioon „soe aur“
Aroomikapsel Aroma Therapy
Õhu ioniseerimine (välja lülitatav)
UV-lamp lainepikkusega 254 nm
Seadet sisse- ja välja lülitavad taimerid
Valgustaimerid mediteerimiseks
Valgustuse ereduse ja põlemisaja reguleerimine
Ekraani kell (välja lülitatav)
Helisignaalide väljalülitamine
Juhtpaneeli blokeerimine
Puutetundlik skaala seadete muutmiseks ühe puudutusega

10 töörežiimi:
Automaatne SMART-režiim: diagnoosib õhutemperatuuri ruumis, korrigeerides suhtelise niiskuse  ja aurustamisintensiivsuse taset
Öine SMART-režiim: mitte ainult ei hoia optimaalset niiskustaset, vaid lülitab välja ka liigsed valgusindikaatorid, soodustades tervislikku und.
Lasterežiim BABY: hoiab vastsündinutele ja kuni 5-aastaste lastele vajalikku optimaalset niiskust, aktiveerib 4-astmelist auru steriliseerimise süsteemi Bio-Corp+.
Immunostimuleeriv režiim HEALTH: loob väga tundlike hingamisteedega inimestele säästvad tingimused ja vähendab allergeenide hulka õhus
Sportimisrežiim FITNESS: hoiab niiskustaset, mis on vajalik õigeks soojusvahetuseks aktiivsete spordialadega tegelemisel
Joogarežiim YOGA: loob mugavad kliimaolud jooga, streching´u  ja kallaneetikuga tegelemiseks ning aktiveerib valgustaimeri.
Mediteerimisrežiim MEDITATION: on spetsiaalselt välja töötatud mediteerimiseks, selles režiimis aktiveerub valgustaimer, mis võimaldab sujuvalt väljuda mediteerimisseisundist.
Manuaalne poolautomaatne SMART: võimaldab määrata soovitud niiskustaseme ja aurustamisintensiivsuse.
Meteojaama režiim: displeile kuvatakse ruumi käesoleva hetke niiskuse- ja temperatuurinäitajad, isegi ooterežiimis.
Demonstreerimisrežiim: demonstreerib näitlikult seadme kõiki funktsioone ja režiime, ilma et peaks paaki vett valama.

Intellektuaalne juhtimine
Niisuti EcoBIOCOMPLEX YOGAhealyhline  lisamoodulid laiendavad seadme funktsionaalseid võimalusi ja pakuvad erinevaid komplekteerimise võimalusi.
IQ-moodul Wi-Fi võimaldab juhtida niisuti EcoBIOCOMPLEX kõiki funktsioone ja režiime mis tahes mobiilseadmega (telefon, tahvelarvuti, arvuti) rakenduse Home Comfort:climatic appliances kaudu. Moodul komplekti ei kuulu, soetatakse eraldi.
IQ-moodul Smart Eye sisse ehitatud liikumisanduriga võimaldab pikendada niisuti EcoBIOCOMPLEX tööaega kuni 5 päeva, ilma et peaks vett juurde valama, seejuures on elektrienergia ja vee kokkuhoid 40%. Moodul komplekti ei kuulu, soetatakse eraldi.
I-Feel-funktsiooni,  suure kontrastsusega displei ja akrüülklaasiga IQ-meteopult pole ainult  niisuti EcoBIOCOMPLEX kaugjuhtimispult, vaid ka mitmefunktsiooniline meteojaam, mis dubleerib seadme põhirežiime. Niisutite unikaalne I-Feel-tehnoloogia võimaldab hoida määratud niiskust IQ-meteopuldi, mitte seadme asukohas. Moodul komplekti ei kuulu, soetatakse eraldi.

ecoBIOCOMPLEX YOGAealthline - neljaastmeline aur Bio-Cop + puhastamine ja steriliseerimine, mis hävitab 99,9% * bakteritest * 20 funktsiooni, 10 erinevat reziimi: taimer, lamp, ioniseerimine, aroomikapslite lisamine, äratuskell, UV funktsioon( puhastus läbi ultraviolettvalguse) * LED  displei * Veepaagimaht 6,3 l * Niisutamine 550 g / h * Soovitav  ruumile kuni 50 m2 / 125 m3 * Mõõdud: 405х209х209 mm, kaal: 2,9 kg * Võimsus: 30/110 W * Pult (ei kuulu komplekti)
Mobiilirakenduse kaudu kaugjuurdepääs Wi-Fi kaudu (Wi-Fi moodul ei kuulu komplekti)
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge