Aquaphor vahetusfiltrid

Näita:

Vahetusfilter A5 Aquaphor

Tellimust (0)

Filtreerimismoodul A5 on mõeldud spetsiaalselt keeruka kraanivee jaoks, milles on palju lahustumatuid lisandeid. Isegi sellistes tingimustes ei ummista A5 enne tähtaega ning puhastab vett lahustumatut..

6.00€

Vahetusfilter A5 Mg Aquaphor

Tellimust (1)

Veefilter Aquaphor A5 Mg puhastab kraanivett ning pehmendab seda, takistab katlakivi tekkimist. Rikastab vett magneesiumiga. Eemaldab ebameeldiva lõhna ja kõrvalmaitset. Kasutatakse filterkannudes Aqu..

6.00€

Vahetusfilter B25 Maxfor Aquaphor

Tellimust (0)

Vahetatav filtreerimismoodul Aquaphor B25 (B100-25).Tänu AQUALEN™ marki unikaalse kiulise absorbeeriva materjali kasutamisele, kombinatsioonis parimate aktiveeritud söe markidega, filtreerimismoodul A..

5.00€

Vahetusfilter K2 Aquaphor

Tellimust (0)

JOOGIVEE SORPTSIOON SÜGAVPUHASTUS.K2 vahetatav filter sobib Crystal ja DWM seeria veefiltritele. See pöördosmoosi ja valamualuste veefiltrite vahetatav filter on optimaalne kombinatsioon granuleeritud..

12.55€

Vahetusfilter K3 Aquaphor

Tellimust (3)

JOOGIVEE SORPTSIOON EELPUHASTUS.Vahetatav filter Crystal seeria veefiltritele. Vähendab aktiivkloori, raskmetallide ja orgaaniliste ainete sisaldust vees. Tänu materjali suurele hüdrofiilsusele ja lab..

11.35€

Vahetusfilter K7 Aquaphor

Tellimust (3)

JOOGIVEE LÕPLIK SORPTSIOON JÄRELPUHASTUS.K7 vahetatav filter sobib Crystal ja DWM seeria veefiltritele. Eemaldab tõhusalt ja täielikult ka kõige väiksemad aktiivkloori, raskmetallide ja orgaaniliste ü..

13.40€

Vahetusfilter K7B Aquaphor

Tellimust (0)

JOOGIVEE LÕPLIK JÄRELPUHASTAMINE JA MIKROFILTREERIMINE ÕÕNESKIUDMEMBRAANI ABIL.Veefiltrite Crystal Eco, Crystal Eco H ja DWM-101 Morion B vahetatav filter. Ühendab endas süsinikplokitehnoloogia alusel..

37.00€

Vahetusfilter K7M Aquaphor

Tellimust (0)

JOOGIVEE LÕPLIK SORPTSIOON JÄRELPUHASTUS JA MINERALISEERIMINE.Eemaldab tõhusalt ja täielikult ka mikrokogused lahustumatud lisandid, jääkkloori, raskemetallide ja orgaaniliste ühendite lisandid. Filte..

13.50€

Vahetusfilter KH Aquaphor

Tellimust (3)

JOOGIVEE PEHMENDAMINE.KH vahetatav veepehmendaja Crystal ja DWM seeria veefiltritele. Vee pehmendamiseks mõeldud vahetatav filter, mis sisaldab ainult ioonvahetusvaikusid ehk eemaldab veest karedussoo..

14.00€

Vahetusfiltrite komplekt Aquaphor K3-K2-K7

Tellimust (4)

Universaalne vahetusfiltrite komplekt Aquaphor Crystal veepuhastussüsteemile.Süsisnikkiust K3 filter eelpuhastab vee, eemaldades kuni 5 mikroni suurused osakesed.Filter K2 on tihedama koostisega, eema..

33.00€

Pesumasina filter Stiron Aquaphor

Tellimust (0)

Aquaphor Stiron on pesu- ja nõudepesumasinate jaoks loodud filter, mis ennetab katlakivi teket kodumasinates. Stiron kaitseb pesumasinad, nõudepesumasinad ja teisi kodumasineid katklakivi tekke eest. ..

7.50€
Tooted 1 - 11, tooteid kokku 11, lehekülgi 1