-10%
Boiler ELECTROLUX Magnum 80l

Boiler ELECTROLUX Magnum 80l

153.36€ 170.40€
Maksudeta 127.80€
Kaubamärgid ELECTROLUX
Tootekood: Magnum80
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Paigaldamise šabloon (PDF)Electrolux 80 Magnum Unifix – elektriline soojaveeboiler on erilise veepaagi korrosiooni kaitse „Protect Tank“...

Üksuse eripära

  • Teen Tavaline
  • Juhtimine Mehaaniline
  • Maht, L 80
  • Võimsus, W 1500
  • Kütmise aeg kuni 75C, t 2,94
  • Kaal, kg 28,7
  • Suurus(KxLxS), mm 1030x385x385
  • Kaal veega, kg 105,8

Tootekirjeldus

Electrolux 80 Magnum Unifix – elektriline soojaveeboiler on erilise veepaagi korrosiooni kaitse „Protect Tank“ ja suurendatud magneesiumanoodiga. Soojaveeboiler Electrolux EWH 80 Magnum Unifix on eriti mugava juhtimis- ja kontrollsüsteemiga.

Soojaveeboileri Electrolux 80 Magnum Unifix veepaak on valmistatud erilisest sulamist, mis on korrosioonikindel. Paagi seina paksus on 2mm ja on kaetud peen dispersioon klaasemailiga (karastatud temperatuuril 850 °C), mis omab sama paisumisteguri mis ka paagi sulam, tänu millele ei tekki mikropraod ja ei tekki korrosiooni allikaid. Lisa kaitset tagab magneesiumanood, mis neutraliseerib korrosiooni tekkitavad osakesed.

Soojaveeboileri Electrolux 80 Magnum Unifix valmistamisel soojustuseks kasutatakse loodussõbralikku polüuretaanvahtu, tänu millele minimaliseeritakse soojakaod ja samaga ka energiakulu. Soojaveeboiler on varustatud ülerõhu kaitseklapiga, ülekuumendus- ja kuva kütte kaitsega, on ettenähtud ökonoomrežiim, mille aktiveerimisel hoitakse boileri vee temperatuuri 55 °C. Sellise temperatuuri juures toimub vee desinfitseerimine, soojaveeboiler töötab ökonoomrežiimis ja on kaitstud katlakivi tekkimisest. 

Soojaveeboileri juhtpaneelil, on ergonoomilised käepidemed boileri sisse lülitamiseks ja temperatuuri reguleerimiseks, töötamisindikaator. Soojaveeboilerile paigaldatud termomeeter aitab visuaalselt kontrollida vee soojendamise astet.

Soojaveeboileri Electrolux 80 Magnum Unifix kasutatakse laialdaselt korterites, büroohoonetes, eramajades, suvekodudes ja muudes sarnastes kohtades kuuma veevarustuse kiire ja usaldusväärse lahenduse leidmiseks. 

Soojaveeboileri paigaldatakse nii vertikaalselt, kui ka horisontaalselt. Tänu kompaktsetele mõõdutele Electrolux EWH 80 Magnum Unifix on võimalik paigaldada ka väiksemates ruumides.

Kindla ja stabiilse töö tagab kõrge kvaliteet, mis põhineb kaasaegsatel tehnoloogiatel, täiuslik disain ja kõrge ohutustase. 

Sisepaagi garantii 5 aastat.


Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge