-27%
4-astmeline filtrikomplekt joogiveele

4-astmeline filtrikomplekt joogiveele

70.00€ 96.00€
Maksudeta 58.33€
Kaubamärgid Aquafilter
Tootekood: FP3HJK1
Kättesaadavus: Laos

Ülevaade

Joogivee puhastamiseks saab kasutada lihtsaid 4-astmelisi vahetatavate elementidega filtrikomplekte, mis kõrvaldab veest setted, hägususe, kareduse, kloori ja raskemetallid ning parandab vee maitset ja lõhna. Filter suudab toota ...

Tootekirjeldus

Joogivee puhastamiseks saab kasutada lihtsaid 4-astmelisi vahetatavate elementidega filtrikomplekte, mis kõrvaldab veest setted, hägususe, kareduse, kloori ja raskemetallid ning parandab vee maitset ja lõhna.

Filter suudab toota minutis kuni 6 liitrit puhast vett. Filtri komplekti kuulub kõik paigaldamiseks ja ühendamiseks vajalik: ühendusliited, ühendusvoolikud ja veekraan.

  • Esimenene aste (FCPS5) – eelfiltreerimine. Polüpropüleenkiust filtrielement tihedusega 5µ eraldab veest osakesed, nagu liiv, rooste ja muda, kaitses kogu süsteemi.
  • Teine aste (FCCST) – kationiidiga täidetud filtrielement vähendab vee karedust ja lahustunud raua sisaldust vees.
  • Kolmas aste (FCCBKDF) – aktiivsöe, KDF-ga ja polüpropüleenkiuga täidetud filtrielement eraldab veest kloori, väävelvesiniku, pestitsiide ning teisi orgaanilisi ja oksüdeerivaid aineid. Vähendab raskete metallide, nagu elavhõbe, tina ja arseen sisaldust vees.
  • Neljas aste (Membraan TLCHF-2T)


Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3810D must
Õhuniisutaja EcoBIOCOMPLEX YOGAhealthline®  Electrolux EHU – 3815D valge